Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně klikněte zde.
CRE8 NEWS
Novinky HAY 2020
Novinky HAY 2020
HAY si zakládá na kvalitním řemesle a inovativním přístupu. Jinak tomu není ani u jejich novinek pro rok 2020.

Prohlédněte si pár vybraných kousků a stáhněte si celý katalog.
Arbour Eco
Arbour Eco
Nová elegantní pohovka Arbour Eco má dřevěný rám a je sestavena ze samostatných součástí. To znamená, že každá část může být udržována a opravována bez nutnosti výměny celé pohovky.
Pro udržitelnější přístup k životu.
CHCI
VĚDĚT
VÍCE
Židle Revolt
Židle Revolt
Ikonická židle Revolt vyčnívá minimalisticky řešenou opěrkou, univerzálností a extrémním pohodlím. Je navržena tak, aby splňovala nároky na flexibilnost. Potřebujete sezení k pracovnímu stolu? Nebo řešíte sezení do studovny? Revolt se neztratí ani při večeři s přáteli.
PRODUKTY ZNAČKY HAY
Dorso
Dorso
Křeslo Dorso kombinuje zaoblený vzhled, rotující základnu s pohodlím a odpočinkem. Kompaktní rozměry, otočný mechanismus a vysoký komfort z křesla Dorso tvoří flexibilní nábytek. Vyšperkujte vaše lounge a čekací prostory.
PRODUKTY ZNAČKY HAY
Židle Petit Standard
Židle Petit Standard
Základním požadavkem na židli Petit Standard byla vysoká stohovatelnost. Design z hliníku a ocelových trubek spojených do trojúhelníků z ní tvoří opravdu nevšední kus nábytku. Odolná, lehká a úsporná na prostor.
PRODUKTY ZNAČKY HAY
Sedačka Pandarin
Sedačka Pandarin
Sedačka Pandarin spojuje pohodlí luxusní postele a všestrannost modulární sedačky. Područky i opěrky lze individuálně nastavit pro ještě větší pohodlí. Navržena pro co největší odpočinek během sezení ale i v leže. Dostupná je v dvou či tří sedákové verzi a rozšíříti si ji můžete o chaise longues a rohové moduly.
PRODUKTY ZNAČKY HAY
Katalog novinek 2020
Katalog novinek 2020
Stáhněte si
celý katalog