Pokud se vám tato zpráva nezobrazí správně klikněte zde.
CRE8 NEWS
PRACUJTE Z DOMOVA POHODLNĚ A ROZLUČTE SE S BOLESTÍ ZAD
PRACUJTE Z DOMOVA POHODLNĚ A ROZLUČTE SE S BOLESTÍ ZAD
Pohodlné a zdravé pracovní prostředí je klíčové pro prevenci bolesti zad, ramen i hlavy. Podívejte se, jak změnit vaše improvizované pracovní místo na plnohodnotnou domácí kancelář.
NEHRBTE SE!
NEHRBTE SE!
Většina lidí dnes pracuje na přenosných počítačích, které nejsou ergonomicky navrženy pro dlouhou práci. K té potřebujete externí klávesnici, myš a v neposlední řadě také obrazovku v úrovni očí.

Jednoduchým řešením je nastavitelný držák na notebook od CBS. S ním máte na stole dostatek prostoru pro klávesnici i myš, ale zároveň i značnou flexibilitu – můžete si nastavit úhel i výšku vaší obrazovky tak, abyste měli záda v přirozené poloze.

Tipy, jak si správně nastavit klávesnici, myš i obrazovku najdete přímo na stránkách CBS.

Na ramena je právě teď 10% sleva na našem eshopu.
CRE8 ESHOP
VÍC MÍSTA, VÍC POHODLÍ
VÍC MÍSTA, VÍC POHODLÍ
Práce z domova může být výzvou pro vaše pohodlí i v případě, kdy pracujete na stolním počítači. Typický monitor je dodáván jen s velmi krátkou nohou a vy se postupem času během práce únavou přeci jen k monitoru ohnete.

Pokud si monitor nemůžeme přizpůsobit, přizpůsobíme sebe. Hrbíme se. Zvedáme a natahujeme krk. A v této pozici jsme několik hodin denně. Ramena na monitory jsou jednoduchým řešením, která vám navíc udělá místo na stole.
Proč jsou ramena na monitory důležitá?
Domácí kancelář na dosah ruky
Domácí kancelář na dosah ruky
Kromě správné polohy monitorů záleží i na zdravém sezení. Ramena od CBC v kombinaci s ergonomickými židlemi od Herman Miller dávají domácím kancelářím nový rozměr.

Nedávná studie Herman Miller dokonce ukázala, jak může správná židle ovlivnit koncentraci, míru učení a schopnost zvládat stres.

Inspirujte se a pracujte z domova například ze židle Embody s ramenem monitoru Flo. Obojí najdete na našem e-shopu s 10% slevou.
CRE8 ESHOP