Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Buzzispace
BuzziSkin Printed
Bíle prázdné zdi jsou nuda!
Oživte takové místo odvážnou tapetou BuzziSkin Printed. Vyberte si přírodní nebo městský vzhled s různými potisky a vyřešte současně akustiku jakéhokoli prostoru.
Rozveselte svůj prostor
BuzziSkin Printed jsou tapety vyrobené z materiálů, které pohlcují zvuky jako jsou například vyzváněcí tóny či ťukání do klávesnice. Jsou ideálním kreativním řešením k rozjasnění rohů a temných zákoutí. Samolepicí podklad usnadňuje instalaci, vnější povrch zase nabízí možnost personalizovat prostor pomocí poznámek a obrázků.
Chci vidět více
BuzziSkin Printed a jeho povrch poskytuje vynikající absorpční schopnosti. A je tedy perfektní řešení pro snížení frekvence zvuku v jakékoli místnosti.
Designérem BuzziSkin Printed je Sas Adriaenssens, která jako první navrhla pro BuzziSpace výrobky vyrobené z recyklované plsti. Tento materiál se okamžitě ujal a s nadšením se stále používá.
Prohlédnout si BuzziSkin Printed

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]