Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Buzzispace
Akustická řešení v kancelářích
Perfektní akustika je klíčový faktor pro skvělé výkony zaměstnanců a pohodovou atmosféru v pracovním prostředí. Tady jsou oblíbené tipy od Buzzispace.
Co na ně říkáte?
Akustika v zasedacích místnostech
Zasedací místnosti se staly důležitým prvkem téměř každé kanceláře. Kromě typického vybavení je jeden společný jmenovatel zasedacích místností - špatná akustika. Poslední případová studie od Buzzispace vám pomůže začít - zmiňuje základy akustických měření a navrhuje možná řešení.
Chci vědět více
Jak na akustická osvětlení?
Vytvoření správné akustiky pracovního prostoru nemusí být omezeno na použití tradičních podlahových, stěnových a stropních krytin. Zvažovali jste osvětlení pohlcující zvuk? Nechte se inspirovat pěti různými způsoby použití akustického osvětlení v pracovním prostoru.
Chci vědět více
Milan Design Week
Už za dva týdny bude v Miláně probíhat známý festival designu Milan design Week. Buzispace bude samozřejmě jedním z vystavovatelů. Pokud se do Milána chystáte, nenechte si ujít přehlídku těch nejoblíbenějších produktů.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]