Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
BuzziSpace
Akustika a světlo
Akustika a světlo jsou při vybavování interiéru dva velmi důležité a dokonce propojené prvky. Prostor, který potřebuje akustické řešení, potřebuje zároveň osvětlení. Podívejte se, jak lze tento problém řešit pomocí značky BuzziSpace.
BuzziMoon
Podle Buzzi expertů musí být konečný produkt krásný a zároveň skrývat jeho technické vlastnosti. BuzziMoon je skvělým příkladem. Na první pohled vidíte lampu pokrytou látkou, aniž byste si uvědomili, že je to také akustický produkt.
Chci vědět více
BuzziZepp LED
Interiéry bývají často zaplněny velkým množstvím nábytku a stropy přeplněny osvětlením. Mezi podlahou a stropem zbývá ale většinou místo. V takových prostorech může být BuzziZepp LED skvělým doplňkem. Jeho pěnové jádro poskytuje akustickou úpravu prostoru a současně dodává velkou světelnou kapacitu nad pracovním místem.
Chci vědět více
BuzziHat
Kromě toho, že jsou tyto produkty funkční a nabízejí velmi dobrý akustický a světelný výkon, jsou také kreativní. BuzziHat má podle Buzzi expertů charakter a osobnost - trochu jako Michelinův roztomilý, nadýchaný bílý maskot.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]