Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Buzzispace
Milano
Milan Design Week: Mekka pro milovníky designu
V rámci milánského Design Weeku, navštívily tisíce lidí výstavní stánek Buzzispace, aby poznali nové návrhy a koncepty této oblíbené značky. V Archiproducts Room 11 mohli hosté možnost prozkoumat řadu různých instalací od odpočinkových zón až po místnosti určené ke spolupráci s kolegy či soukromé salónky.
Soukromí a klid v každém prostoru
To, že problémy související s nedostatkem soukromí jsou spojeny výhradně s open-space kancelářemi, je častá ale mylná představa. Najděte mezi produkty Buzzispace inspiraci, jak nejlépe zajistit soukromí v jakémkoli prostoru.
Chci vědět více
Jarní inspirace
Seznamte se s některými z našich jarních oblíbenců. Inspirováni Velikonocemi jsme zdůraznili některé světlé a žluté kombinace. Prohlédněte si všechny modely na našem webu.
Chci vědět více
NeoCon 2019
Letošní výstava NeoCon se bude konat
10. – 12. června a Buzzispace bude jeho součástí. NeoCon je přední světovou platformou a nejdůležitější událostí roku pro komerční design. Nenechte si ho ujít!
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]