Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Maison&Objet
Maison&Objet
Od 18. do 22. ledna 2019 se Enea zúčastnila dalšího ročníku Maison & Objet v Paříži, aby představila své novinky.
Prohlédněte si produkty, které Enea prezentovala.
Kaiak
Kombinace jemně zakřivené skořepiny a vysoce kvalitního čalounění činí Kaiak útulnou, přitažlivou a zároveň elegantní židlí vhodnou pro domácí, veřejné i profesionální využití.
Chci vědět více
Ema 4L
Nový vývoj řady Ema a stejné cíle návrhu: lehkost, pevnost a stohovatelnost až 30 židlí.
Je ideální pro velké prostory, kde je třeba nejen rychle měnit rozmístění sezení, ale následně i židle skladovat.
Chci vědět více
Puck
Taburet Puck je dodáván ve dvou výškách a může se vyrábět i na kolečkách. To z něj činí velmi flexibilní a mobilní doplněk, jak do domácího, tak projektového prostředí.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]