Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Framery
Framery součástí NYCxDESIGN
Výstavovat své produkty uprostřed Time Square. To je snem většiny značek. Tuto jedinečnou příležitost získala i společnost Framery, výrobce akustických budek. Ve dnech
10. – 22. května jste ji mohli vidět na newyorském veletrhu NYCxDESIGN v rámci výstavy Sound & Vision. NYCxDESIGN je každoroční oslava designu, která přitahuje tisíce účastníků a designérů z celého světa.
"Akustické budky Framery jsou stále nejlepší na trhu, a to jak svojí funkčností tak designem," potvrdili Jan Bastař a Michal Havrda, zakladatelé společnosti cre8. "Účast společnosti Framery na největším světovém týdnu designu je tedy určitě zasloužená," dodali.
Chci vidět produkty Framery
Framery jsou akustické budky pro jednu i více osob, které zaručují absolutní klid pro telefonování či jednání. Ven z budky neproniká žádný zvuk. Vnitřní prostor samotné budky je vybaven vlastní cirkulací vzduchu a akustické prvky Framery tudíž nevyžadují žádné stavební úpravy.
Prohlédněte si kompletní portfolio Framery na našem webu.
Prohlédnout si více fotek

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]