Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Herman Miller
Milano
All Together Now
Minulý týden v Miláně představil Herman Miller výstavu
All Together Now.
Jejím cílem bylo ukázat a sjednotit rostoucí globální skupinu značek Herman Miller Group. Od kanceláře až po domov a od klasiky až po současnost. To vše nabídla výstava All Together Now.
Výstava All Together Now představila dynamickou šíři autentických návrhů zaměřených na moderní bydlení a práci a to pomocí několika značek skupiny Herman Miller. Byla navržena tak, aby vyprovokovala představivost a vyvolala výrazné nálady.
Chci vědět více
Pro výstavu bylo vybráno více jak 450 produktů, které byly pečlivě rozděleny mezi pět výstavních místností. Ty umožnily návštěvníkům objevit téměř všechno, co Herman Miller může nabídnout. Od světlé a veselé „op-art“ ložnice až po bohatou a expresivní scénu s jídlem a vzdušným designem.
Chci vědět více
Na výstavě All Together Now se podílely všechny značky z rodiny Herman Miller, se kterými spolupracujeme - HAY, CBS, Naughtone. Prohlédněte si jejich produkty i produkty našich dalších partnerů na webu cre8.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]