Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Viccarbe
Krásné posezení od společnosti Viccarbe
Podívejte se na novinky z řad židlí od společnosti Viccarbe.
Copa
Nová židle Copa představující opěradlo s úchvatnými liniemi. Její silueta je inspirovaná tvary elegantního křišťálového skla. Vyznačuje se svou univerzálností a přizpůsobivostí pro všechny prostory a za všech okolností udržuje jako společný jmenovatel pohodlí.
Chci vidět více
Quadra
Nová židle s rafinovanými proporcemi.
Tvar kovové konstrukce vzdává hold eleganci. Nový design Ferrarini je vhodný do projektů, které vyžadují vynikající funkčnost a trvanlivost (vzdělávací prostory, kavárny, zasedací místnosti, domácnosti, rezidence...).
Židle mohou být stohovány ve velkém množství.
Chci vidět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]