Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Milano
Design Week
Milano Design Week 2019
V příštím týdnu od 9. do 14. 4. 2019 proběhne v Miláně veletrh nábytku a designu. Velká část značek, se kterými spolupracujeme, bude na veletrhu vystavovat.
Podívejte se, koho v Miláně najdete!
Herman Miller
Herman Miller na veletrhu pořádá výstavu, kterou nazvali "All Together Now". Výstava představuje v podstatě nekonečný design a spojení skupiny Herman Miller. Z celé řady produktů a rafinovaných návrhů řešení problémů vybrali to nejlepší.
All Together Now zahrnuje vše od kanceláří po domácnosti i od klasiky až po moderní současnost.
Chci vědět více
Buzzispace
Podle Buzzispace se potřeby moderního pracovníka v posledních letech velmi proměnily. V Miláně se rozhodli ukázat řadu inspirativních prostředí, kde se zaměstnanci mohou potkávat, relaxovat, ale i soustředit na svoji práci.
To zahrnuje celou řadu vybavení, akustického osvětlení a příslušenství.
Archiproducts Room 11 - to je místo, kde najdete stánek Buzzispace.
Chci vědět více
Sancal
Sancal využije veletrh v Miláně pro představení nové kolekce Turati. Barva, světlo i materiály jedné ze stanic metra v Miláně inspirovaly Sancal k vytvoření nové řady produktů.
Kolekce Turati je poctou milánské architektuře.
Kde je najdete? Hall 10, Stand B04.
Chci vědět více
Viccarbe
Také Viccarbe si Milano Design Week vybrala pro představení nových designů svých produktů. Tentokrát mají nové umístění stánku:
Hall 20 - Stand C11.
Chci vědět více
Arper
V Miláně nebude chybět ani zančka Arper. Najdete ji v pavilonu 16, stání C31 – D30. Objevte některé z nových designů jejich skvělých produktů. Čeká na vás nová perspektiva!
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]