Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Naughtone
Luxus i efektivita
Způsob, jakým pracujeme, se stále vyvíjí. Zaměstnanci touží po alternativních prostorech, relaxačních zónách a místech, kde si mohou odpočinout od svého pracovního místa. Poptávka po flexibilním pracovním prostředí vedla k návrhu užitečného a krásného nábytku společnosti Naughtone.
Fiji
Fiji je celočalouněné křeslo, které se výrazně liší od ostatního kancelářského sezení.
Velice pohodlné, luxusní čalounění evokuje útulné prostředí, které přímo vybízí k práci nebo jen ke kávě s kolegy.
Chci vědět více
Rodina židlí Always
"Always" byla navržena tak, aby se její vzhled "vždycky" hodil do jakéhokoli interiéru. Prohlédněte všechny varianty rodiny židlí Always, kterých je opravdu mnoho.
Chci vědět více
Bounce
Snadno se zvedá, přenáší i skladuje. Je vhodná do neformálních zasedacích místností, vzdělávacích prostorů nebo třeba kaváren.
To je Bounce.
Chci vědět více
Construct
Barové stoličky Construct mají jemnou rovnováhu materiálů s masivním dubovým sedákem a skládanou ocelovou základnou. Skvěle se hodí třeba k elegantnímu barovému stolu Fold.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]