Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Herman Miller
Výhodné a funkční. To je MEMO
Memo - pracovní systém navržený tak, aby pomohl společnostem být agilnější. Memo slouží jako účinná platforma pro vytváření různých druhů prostorů. Lidé si pak mohou vybrat, které místo jim nejlépe vyhovuje.
Všichni neustále zvyšujeme počet i různorodost svých pracovních aktivit. Uzpůsobit těmto činnostem pracovní prostředí je často velice drahou záležitostí, která je navíc složitá na udržování. Memo uspokojí široké spektrum potřeb bez předražených nákladů a komplikované instalace.
Chci vidět více
Chytrý design zajistí efektivní řešení pro vybavení pracovního prostoru od start-upů až po globální organizace. Poskytne prostor pro spolupráci i samostatná pracoviště, k tomu různé výšky stolů, oddělovací panely, poličky a další příslušenství přesně podle individuálních představ zaměstnanců.
Prohlédnout si Memo

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]