Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Soutěže
Naše realizace v soutěžích
V prestižních soutěžích
Kancelář roku a Zasedačka roku
se umístily i naše realizace.
Podívejte se jaké!
Kanceláře roku
Soutěž kancelář roku má deset kategorií: Naše realizace se umístily celkem třikrát! Cenu získala společnost KPMG, kterou jsme vybavili kompletně, Nano energies, kam jsme dodávali CBS ramena a židle Mirra a také společnost Oracle, kterou jsme vybavili budkami Framery a některými prvky od značky Arper.
Chci vědět více
Zasedačka roku
V druhé prestižní soutěži Zasedačka roku na vítězství dosáhly dva námi realizované interiéry. První patří opět společnosti Nano energies tentokrát v kategorii "kanceláře pro budoucí výzvy". Druhým vítězem je zasedací místnost společnosti Livesport, která získala prvenství v kategorii "hlasování veřejnosti".
Chci vědět více
Další realizace
Kromě těchto soutěžních realizací máme ale na svém kontě mnoho dalších. Nejnovější z nich je například kavárna trafačka v prostorách společnosti PRE.
Všechny naše realizace najdete u nás na webu.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]