Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Herman Miller
Cosm
Nejlepší produktový design
Židle Cosm obdržela 8. července 2019 prestižní ocenění Red Dot Best of the Best Product Design Award, a to v kategorii kancelářské židle. Oceněna byla pro svou inovativnost, funkčnost, ergonomii i ekologickou stránku.
Styl a kvalita
Homogenní styl kancelářské židle Cosm a vysoce kvalitní výroba odráží její ergonomické vlastnosti. Díky sofistikované konstrukci se může dokonale přizpůsobit uživateli. Tato kancelářská židle má elegantní a jednotný vzhled. Konstrukce komponentů, od sedadla a rámu až k loketní opěrky a opěradlo, je precizní a pečlivá do posledního detailu. Harmonický barevný koncept přispívá k obohacení interiérů.
Chci vidět více
Revoluční úspěch
Design židle Cosm vytvořilo Studio 7.5. Na trh se oficiálně dostala na podzim roku 2018 a od té doby sklízí úspěch. Reakce na tuto revoluční židli jsou více než nadšené. O tom vypovídají mnohá ocenění, která Cosm obdržela. Do dnes byla Cosm prodána do 1700 společností v 90 zemích po celém světě.
Prohlédnout si Cosm

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]