Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Pozvánka
Invitation
WORKPLACE PERFORMANCE
Srdečně vás zveme na přednášku Bertieho van Wyka o inovativních řešeních kancelářského prostředí Herman Miller. Během večera plného inspirace pro vaši práci představíme také revoluční židli Cosm.

We cordially invite you to an intriguing presentation by Bertie Van Wyk about innovative office solutions by Herman Miller. Furthermore, join us to experience the real revolution introduced to the office environment by the one of a kind Cosm chair.
Program | Programme
18:00 přednáška Herman Miller:
Bertie Van Wyk
Téma: Navrhování prostředí podporující kognitivní funkce
19:30 představení revoluční židle Cosm
20:00 networking a catering
22:00 konec
...........................................................
18:00 Herman Miller presentation:
Bertie Van Wyk
Theme: Designing for Cognitive Wellness
19:30 The revolutionary chair Cosm performance
20:00 Networking and catering
22:00 End
Dress code: casual
CHCI PŘIJÍT | CONFIRM INVITATION

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]