Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Renz
Herman Miller
Renz a Herman Miller. Skvělá kombinace!
Exkluzivní značka Renze spojila síly s jedničkou na trhu Herman Miller a vybavila nové interiéry v srdci Rotterdammu.
Povedlo se? Posuďte sami.
Star
Stoly STAR a zasedací stoly v tmavém šedém provedení Zebrano jsou v kancelářích zajímavé. STAR nejen vyniká svou barvou, ale i nezávislým, jasným vzhledem a světlým chromovaným rámem.
Chci vědět více
Mirra
Propojení se značkou Herman Miller tkví v použití židle Mirra. Elegantní, lehká, citlivá na každý váš pohyb. Sedadlo a zádová opěrka se ihned přizpůsobí vašemu tělu. Mirra představuje okamžitý komfort, propracovanou ergonomi a sofistikovaný design v jednom.
Chci vědět více
Jedinečné pracovní prostředí
Světlé barvy, dřevěné podlahy, pískově šedé stěny a bílý strop se spojují do harmonického celku. Vybrané umělecké objekty dodávají interiéru osobitost. Výsledkem je inspirativní a jedinečné pracovní prostředí, ve kterém se lidé cítí pohodlně a baví je.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]