Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Sancal
Sancal na veletrhu Habitat Valencia
Habitat Valencia je jeden z nejdůležitějších veletrhů nábytku a světel ve Španělsku. Letošní ročník se uskutečnil na konci září a firma Sancal si tuto skvělou příležitost nemohla nechat ujít.

Představila svou novou kolekci nábytku Turati, který je inspirován stanicemi milánského metra.

Podívejte se na krásné barvy a tvary nábytku Sancal.
Nábytek kolekce Turati je inspirován stanicí milánského metra. Odtud pochází i limitovaná paleta barev na šedou, žlutou a odstíny červené.
Prohlédnout si více produktů
Malý, ale výrazný, červený stánek v sobě ukrýval obchod s hravými a barevnými doplňkami řady COSAS Made with love by Sancal.
Chci vidět další produkty Sancal
Jen se posadit! Kromě sedaček nabízí Sancal i krásné stolky, polštáře a další spoustu originálních doplňků.
Prohlédnout si více produktů

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]