Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Viccarbe
Vynikající proporce a kompozice.
To jsou kanceláře architektů
Nově vybavené kancelářské interiéry, moderní, pohodová a zdravá pracoviště. To jsou témata, která v poslední době hýbou společností. Za zrodem takového pracovního prostoru stojí skvělí architekti. Přemýšleli jste někdy na tím, jak vypadají kanceláře samotných architektů? Pojďme se podívat na pár příkladů.
IA Architects
Kancelář IA Architects v New Yorku byla navržena tak, aby dokázala fungovat jako místo setkávání velmi různorodého týmu. Společné sezení uprostřed sdíleného prostoru je perfektním prvkem pro podporu spolupráce v jinak vysoce technologickém prostředí.
Použitý produkt Common
K2LD Architects
Nové studio K2LD Architects v Melbourne dokonale odpovídá kreativnímu prostředí a pracovnímu prostoru špičkového týmu. I toto architektonické studio využilo do své kanceláře sezení Common. A jak řekli sami architekti, „rozmanitost kanceláře a myšlenka K2LD jako rodiny byla klíčovým hlediskem při navrhování vnitřních prostor v celém novém ateliéru.“
Sezení Common
Viccarbe
Výše zmíněná architektonická studia si pro své nové kanceláře vybrala sezení Common. Značka Viccarbe ale nabízí mnoho dalších produktů, které jsou velmi oblíbené při zařizování nových kancelářských interiérů. Prohlédněte si je na našem webu!
Ostatní produkty Viccarbe

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]