Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Viccarbe
Viccarbe vybavila nové interiéry
Společnost Viccarbe vybavila nové interiéry v Tokiu.
Podívejte se, jaké produkty použila.
Klip
Čisté dřevo, volitelný polštář čalouněný látkou nebo kůží, sedák s područkami či bez.
To je Klip, dřevěná stolička vyráběná v mnoha různých variantách, které lze přizpůsobit každému prostředí.
Chci vědět více
Brix
Brix je víceúčelové křeslo, které díky svému geometrickému designu umožňuje tvořit seskupení několika jednotek a vytvářet tak elegantní uspořádání v jakémkoli prostoru.
Chci vědět více
Ace a Penta
Nadčasové křeslo Ace, vypadá atraktivně doma i v komerčních interiérech. Čalounění může být vyrobeno v kůži, látce nebo v kombinaci.

Penta je velmi komfortní křesto navržené jednak jako standardní sezení ke stolu domů nebo do restaurace, a jednak jako židle pro hosty v hotelových a lounge prostorech. K dispozici je také otočná podnož.
Chci vědět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]