Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
CBS
Využijte své pracovní místo naplno
Ergonomické držáky na monitory od CBS vám výrazně změní pracovní podmínky. Využijte potenciál svého pracovního místa naplno a získejte obrovskou flexibilitu.
Nové rameno Lima
Novinka Lima se vyznačuje jednoduchou instalací. A skvělou výhodou: snadným rozšířením na dva monitory. Vše, co potřebujete, je další rameno a obrazovka. Samotná instalace pak probíhá bez nářadí, kabelů nebo bez nutnosti odpojovat původní monitor.
Chci vidět více
Ollin unese, co potřebujete
Rameno Ollin, jako jediné na světě, unese tablety, monitory a notebooky až do váhy 9 kilogramů. Zároveň je manipulace s ním velice snadná a ideální polohu vašeho monitoru si nastavíte jedním pohybem ruky.
Chci vidět více
CBS nejsou jen držáky na monitory
CBS vyrábí kromě ramen na monitory také držáky na laptopy, tablety, AV soustavy a dokonce i stolní osvětlení. Podívejte se na širokou nabídku CBS na našem webu.
Další produkty CBS

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]