Pokud se vám tato zpráva nezborazí správně klikněte zde.
NEWS
Enea
Židle Enea pro vaše kanceláře
Španělská značka Enea má řešení pro každý kout vaší kanceláře. Podívejte se na širokou škálu možností.
Lottus Confident
Jak již název napovídá, tento nový přírůstek do rodiny Lottus byl navržen tak, aby dodal místům dostatečnou exkluzivitu a charakter. Jejich jedinečný styl zajišťuje možnost široké kombinace nabízených barev a materiálů.
Chci vidět více
Tray
Inovativní Tray je zajímavou odpovědí společnosti Enea na nové trendy ve vzdělávání ve školách, univerzitách a podnicích. Umožňuje rychlý přechod ze skupinové práce na individuální učení.
Chci vidět více
Lottus Conference
Lottus Conference je židle s naklápěcím mechanismem a plynovým zdvihem. Dostupná je se 4 kolečky nebo otočnou základnou. Doplnit ji lze o postranní opěrky, čalouněnou látkou nebo kůží, stejně jako dubovou nebo břízovou skořepinou s čalouněným sedákem.
Chci vidět více

Tato zpráva obsahuje sdělení společnosti cre8 s.r.o. se sídlem: K Vyhlídce 922 250 91 Zeleneč. IČ: 246 76 586. V souladu s ustanovením § 7 odst. 3. zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) Vám tímto sdělujeme, že máte možnost odmítnout další zasílání našich sdělení na výše uvedenou elektronickou adresu, a to odesláním e-mailové zprávy na adresu: info@cre8.cz. Nebo klikněte zde. Vaše e-mailová adresa tak bude vyřazena z naší databáze a nebudou Vám na ni zasílány žádné informace o naší společnosti ani další číslo newsletteru. [CONTENT][USERTRACK]